O nas

Marina Nowe Warpno Team Stolarczyk

Naszą przygodę z mariną rozpoczęliśmy 1 czerwca 2014 roku. Od tego czasu intensywnie pracujemy nad tym, by stała się ona przyjaznym miejscem dla żeglarzy i tych wszystkich, którzy czują w sobie zew żeglarskiej duszy.

 

Co możesz u nas znaleźć?

Niesamowitą przestrzeń do żeglowania

Marina Nowe Warpno leży przy Zatoce Nowowarpieńskiej, która łączy się z Zalewem Szczecińskim.  Więc wyruszając od nas po przygodę, z pewnością będziesz mógł swobodnie rozwinąć żagle.

 

Naturę

Zamknięci w betonowych ścianach swoich mieszkań i biur, często zapominamy, jak bardzo potrzebujemy kontaktu z naturą: śpiewu ptaków o świcie, delikatnego poszumu fal, czy widoku rozgwieżdżonego nocnego nieba. Przyjeżdżając do nas, będziesz mógł cały zanurzyć się w naturze, poczuć spokój, relaks i ukojenie. Oprócz żeglowania możesz zrelaksować się na pięknej piaszczystej plaży, przejść się deptakiem, czy podziwiać okolicę z wieży widokowej.

 

Wygodę

Zrobiliśmy wszystko, żebyś w naszej marinie poczuł się wygodnie i komfortowo. Dlatego do dyspozycji naszych gości mamy: bar, postumenty z gniazdami, drewniane domki, pole namiotowe oraz toalety i prysznice.

 

Przygodę

Każdy żeglarz doskonale wie, co oznaczają słowa „żeglarska przygoda”. Jeśli i Ty czujesz zew żeglarskiej przygody, a jeszcze nie jesteś żeglarzem – wybierz się w rejs razem z nami.

 

Przybądź do nas po swoją żeglarską przygodę. Czekamy na Ciebie w Marinie Nowe Warpno.

 


Marina Nowe Warpno znajduje się w Zatoce Nowowarpieńskiej, w Nowym Warpnie, w zachodniej części Zalewu Szczecińskiego. Sąsiaduje z portem Urzędu Morskiego w Nowym Warpnie. Cumowanie przy betonowym nabrzeżu osłoniętym niewielkimi pirsami.

Typ obiektu :
Port jachtowy

Lokalizacja (GPS) :
53 ° 43 ′ 26 ″ N 14 ° 16 ′ 10 ″ E

Region, akwen :
Zachodniopomorski Szlak Żeglarski, Zalew Szczeciński

Adres :
Al. Żeglarzy 1, 72-022 Nowe Warpno

Pojemność portu :
72 jednostki.

Głębokość (m.) :
1.60 – 2.00 m.